Aktuality

Další jezdci podpořeni nadačním fondem

21.4.2016

Před začátkem nové sezóny 2016 bylo rozhodnuto správní radou o podpoření následujících jezdců:

Ondřej Honzák, Jiří Mrkývka (oba miniracing), Filip Salač (silniční motocykly), Petr Polák (motocross), Petr Gargulák (rally), Martin Matějíček (trial) a Michal Žáček (závody do vrchu). Všem jezdcům přejeme hodně úspěchů!Nadační fond podpořil další jezdce

12.9.2014

Vybranými podpořenými jedinci jsou: Pavel Kejmar, Milan Sitnianský (oba supermoto), Petr Polák (motokros) Jakub Kubíček (autocross), Martin Gbelec, Jiří Mrkývka, Filip Salač, Petr Svoboda, Štěpán Zuda (miniracing) a projekt SMRŽ ACADEMY.

Zároveň Správní rada Nadačního fondu dále oznamuje, že přijala rozhodnutí o pozastavení poskytovaní dalších dotací, a nyní se bude soustředit na získání dalších finančních prostředků.


Nadační fond pomohl dalším talentovaným jezdcům

18.8.2014

Dalšími jezdci, kteří obdrželi příspěvky od Nadačního fondu jsou Václav Veverka a Tomáš Čížek.

Václav byl podpořen částkou 50 000,- Kč, aby se mohl účastnit seriálu Mistrovství Evropy v rallycrossu. Tomáš byl podpořen částkou 30 000,- Kč, a účastnil se tak závodu započítávaného do seriálu Mistrovství Evropy v motocyklových dragsterech.


Nadační fond rozdělil první příspěvky

23.6.2014

Prvními příjemci podpory NF jsou Jan Černý a Miroslav Popov. Příspěvek jim umožní účast na vrcholných sport. podnicích. Černý startuje v jun. kategorii na Rally Ypres (podnik FIA Mistrovství Evropy). Popov na Velké ceně Brna v kategorii Moto 2.


Nadační fond děkuje pořadateli z Nové Paky

2.4.2014

Autoklub v AČR Nová Paka se rozhodl podpořit NF v roce 2014. Za každého převzatého jezdce ze zaplaceného startovního vkladu při letošním ME v autokrosu v Nové Pace odevzdá do fondu 50,- Kč, z vybraného vstupného pak ještě 1% v Kč.


Nadační fond v novém složení

25.3.2014

Na zasedání správní rady Nadačního fondu došlo k plánované obměně správní rady. Provizorní členy nahradily osobnosti motoristického sportu navržené Prezídiem Autoklubu ČR. Podrobnosti v tiskové zprávě, v sekci dokumenty.


Další pořadatel podpoří mladé sportovce

11.3.2014

AUTOMOTO klub v AČR Hořice, přislíbil přispět do Nadačního fondu podíl z vkladu jezdců účastnících se akcí pořádaných klubem. Správní rada Nadačního fondu tímto klubu děkuje a vyzývá další pořadatele, aby se připojili.


Přispěje Autodrom Sosnová

20.2.2014

Autodrom Sosnová jako první pořadatel vyslyšel žádost správní rady fondu o finanční podporu z vybraných vkladů! Do fondu přispěje 3% z vybraných vkladů, 50 Kč za každého účastníka kurzů bezpečné jízdy a 30% ze vstupného vybraného při Setkání mistrů!


Nový web Nadačního fondu Autoklubu ČR

10.1.2014

Spustili jsme pro vás nový web Nadačního fondu Autoklubu ČR na podporu talentované mládeže.